Kontaktujte nás: info@cdkl5.sk

Klinika detskej neurológie - NÚDCH Kramáre

Pre zdravotný personál Kliniky detskej neurológie z bratislavského Národného ústavu detských chorôb (NÚDCH) na Kramároch sme zorganizovali vzdelávací kurz v hodnote 1820 Eur.

Nadstavbový kurz Bazálnej stimulácie sa uskutočnil v termíne 8.-9.10.2018 v našich priestoroch Denného centra Gardenia v Bratislave, ktoré sme prepožičali na tento účel. Pod vedením riaditeľky Institutu Bazálni stimulace PhDr. Karolíny Maloň Friedlovej sme tak preškolili v tomto koncepte viac než polovicu personálu neurologického oddelenia vrátane lekárov, zdravotných sestier a sanitárov. 

Vzdelávanie odborníkov, ktorí prichádzajú do kontaktu s našimi deťmi, považujeme za jednu z kľúčových vecí, aby sa mohla udiať zmena v prístupe našej spoločnosti k zdravotne znevýhodneným ľuďom a deťom. Preto sme sa tak, ako aj minulý rok, vďaka Vašim 2% z dane o to pričinili a zorganizovali sme tento užitočný kurz a pri tej príležitosti sme zdravotníkom zároveň predstavili naše nové centrum. Na oddelení detskej neurológie zároveň prebehla supervízia uskutočnená priamo pani lektorkou. Venovali sme tak sumu 1820 Eur na dobrú vec.

 

 

„Milujem život, pretože mi dal teba. Milujem teba, pretože ty si môj život.“ John Lennon

Kontakt:

CDKL5 Slovakia, o.z.
Guothova 2/E
831 01 Bratislava

tel. č.: +421 908 763 003
email: info@cdkl5.sk