Kontaktujte nás: info@cdkl5.sk

Miško B.

Volám sa Miško, mám čerstvých 5 rokov. Mám neurologickú diagnózu mikrocephalia, holoprosencephalia a mnoho iných. Síce mám 5 rokov, no zatiaľ nechodím a ani nerozprávam. Absolvoval som už niekoľko rehabilitácií, vždy s maličkým úspechom. S maminou navštevujem rôzne rehabilitačne centrá ako napr. Kováčová, Liberta v Košiciach, Tetis v Dunajskej Lužnej, Šoproň v Maďarsku, kde sa nachádza špeciálny stimulátor na rozvoj mentálnej stránky, Martin a súkromné centrum ADELI v Piešťanoch. V ADELI sú moje pokroky veľmi rýchle. Pomáha mi veľmi hyperbarická komora. Hyperbarická komora môže regenerovať poškodené časti v mozgu až o 100%. Ocino pracuje v zahraniči, lebo moja liečba je veľmi drahá. Maminka poberá rodičovský príspevok. Verím, že keď budem pravidelne rehabilitovať v ADELI a užívať liečbu nano časticami, budem čoskoro zdravý. Mamina často hovorí, že najhoršie na celom svete je, keď dieťa nie je v poriadku. Hneď by svoj život obetovala za mňa a vraví, že som jej slniečko, ktoré jej dodá energiu, keď už nevládze. Denne 3x cvičm Vojtovou metódou, chodievam plávať a navštevujem hypoterapiu.

Aj symbolické euro dokáže pomôcť a znamená krôčik bližšie k zaradeniu Miška do bežného života.
Miško je malý a má veľkú nádej, aby raz potešil rodičov svojími vlastnými krôčkami...

Z celého srdca Vám nesmierne ďakujeme
Miško a jeho rodičia

Miškovi sme pomohli sumou 400 Eur na financovanie rehabilitačného pobytu v centre podľa vlastného výberu.

    

„Milujem život, pretože mi dal teba. Milujem teba, pretože ty si môj život.“ John Lennon

Kontakt:

CDKL5 Slovakia, o.z.
Guothova 2/E
831 01 Bratislava

tel. č.: +421 908 763 003
email: info@cdkl5.sk